Collection: Stuffed Animals & Dolls
Our collection of eco-friendly stuffed animals and dolls offers a variety of options to inspire your child's imagination or provide a comforting companion. Browse through our selection to find the perfect addition to your child's toy collection.
-
Joe - Boy in Blue Jeans
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Sold outFairy with Rainbow Dress - Organic
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USDSold out -
Shine Bright Space Bound Magnetic Dress Up
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USD -
Theodore the Tiger In the Music Room Plush Play Set
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$22.00 USDSale price $18.00 USDSold out -
Lilac - Black Hair Doll
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Sold outFarm Bath Mitt - Cow
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Shine Bright Sports Star Magnetic Dress Up
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USD -
Sold outJasper - Boy in Shorts
Regular price $31.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $31.00 USDSold out -
Marcella the Bunny
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $32.00 USD -
Way Back When Bunny Little Bunny
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Farm Baby Mitt-Puppy
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Tim with Yellow Dungarees
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Alvin the Elephant in Red Dungaree
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Pecos The Armadillo Stuffed Toy
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $22.00 USDSale -
Herbie the Buffalo Stuffed Toy
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $22.00 USDSale -
Sold outLadybug Organic Fabric with Crinkle
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out












